Світоліна у матчі-трилері вибила першу ракетку Росії з турніру в ОАЕ

Еліна Світоліна / Фото: Associated Press

Наша співвітчизниця вийшла до 1/4 фіналу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна у трьох сетах обіграла росіянку Катерину Александрову (№33 WTA) у третьому колі турніру в Абу-Дабі (ОАЕ).

Матч тривав 2 години 35 хвилин і закінчився з рахунком 6:2, 6:7, 7:6 на користь українки. Цікаво, що у другій партії Світоліна подавала на матч, але Александрова зробила брейк.

У третьому сеті вже Еліна змогла уникнути поразки у зустрічі на подачі суперниці. На тай-брейку наша співвітчизниця відіграла ще два матчболи і змогла вирвати перемогу.

Це була друга зустріч між українкою та росіянкою. У першій грі між ними, яка відбулася на Roland Garros у 2020 році, перемога також була за нашою співвітчизницею.

У наступному колі турніру Світоліна зустрінеться зі ще однією представницею Росії — Веронікою Кудерметовою.

Раніше до 1/4 фіналу турніру в Абу-Дабі також пробилася українка Марта Костюк, яка розгромила словенку Тамару Цідансек (6:1, 6:1).

• Світоліна посідає п'яте місце в рейтингу WTA.
  • Показник Александрової — найкращий у рейтингу серед росіянок

У попередньому раунді турніру Світоліна розгромила титуловану росіянку Віру Звонарьову.