• Почетна
  • ВИДЕО
  • У ИНАТ ТРЕНЕРУ ШИПТАРУ: Митровић славио гол и окренуо леђа застави Албаније (Видео)
Прочитај ми чланак

0

aleksandar-mitrovic-zastava-albanije-telegraficom-1405892569-538219

Тренер Андрерлехта Албанац с Косова Бесник Хаси, константо критикује српског фудбалера.

Српски фудбалер Александар Митровић постигао је један од два гола у победи Андерлехта над Локереном (2:1) у Суперкупу Белгије, али се медији у тој земљи баве начином на који је Србин прославио погодак.

На једној од фотографија види се како је Митровић у 29. минуту меча славећи гол за вођство Андерлехта за који је играо само прво полувреме, окренуо леђа застави Албаније.

Свему томе, треба додати да је тренер Андерлехта Албанац с Косова Бесник Хаси, првог дана припрема јавно критиковао српског репрезентативца, па чак желео и новчано да га казни јер је на припреме дошао с вишком килограма, а замерио му је и што се није придржавао програма током лета.

Митровић није много марио за то, рекао је да је први пут после две године добио времена за одмор, да је био на летовању и да ће се брзо вратити у стару форму.