Прочитај ми чланак

Србија одиграла само нерешено са Панамом!

0

389542_mdf37412_f

Фудбалска репрезентација Србије играла је у ноћи између суботе и недеље у Чикагу нерешено 1:1 са Панамом, у пријатељској утакмици.

Селектор српске селекције Љубинко Друловић изашао је у саставу: Стојковић, Баста, Ивановић, С. Митровић, Коларов, Тошић, Матић, Гудељ, Тадић, Марковић, Ђорђевић. Панама је, са друге стране, показала још једном да у свету фудбала позната имена немају никакве везе, макар што се Србије тиче.

У игру су још ушли Александар Митровић, Драган Мрђа и Милош Јојић који су у другом полувремену поправили игру наше селекције, али недовољно да се направи повољнији резултат.

Србија је повела преко капитена Бранислава Ивановића у 25. минуту, а
у 60. је изједначио Габријел Гомес.

Панама је сусрет завршила са играчем мање, пошто је Карлос Родригес искључен у 85. минуту након другог жутог картона.

Утакмица против Панаме друга је пријатељска на тлу Северне Америке пошто је селекције Србије савладала Јамајку са 2:1, а очекује је дуел против Бразила 6. јуна у Сао Паулу када ће селекција сигурно највећи мотив против домаћина Светског првенства.