• ПОГЛЕДАЈТЕ: Бивши фудбалер Звезде постигао гол за ТВ шпице (ВИДЕО)

ПОГЛЕДАЈТЕ: Бивши фудбалер Звезде постигао гол за ТВ шпице (ВИДЕО)

0

Luka Milivojevic254

Бивши фудбалер Црвене звезде Лука Миливојевић постигао је један од најлепших погодака на европским теренима ове суботе. Погледајте нехотичну мајсторију везисте Олимпијакоса.

Актуелни шампион Грчке уписао је другу везану победу на старту нове сезоне много теже него што се очекивало. Олимпијакос је као гост савладао Левадијакос са 2:0 (0:0) а одлука о победнику пала је у последњим тренуцима сусрета.

Гости из Пиреја никако нису могли до гола о чему сведочи податак да су у 81. и 85. минуту промашили два једанаестерца.

Фудбалери Левадијакоса већ су почели да трљају дланове а онда је на сцену ступио српски интернационалац Лука Миливојевић који је први гол у новој сезони постигао у великом стилу минут пре краја регуларног тока сусрета.

Борећи се за лопту на неких 25 метара од противничког гола Србин је захватио лопту рисом стопала и постигао еврогол за вођство Олимпијакоса од 1:0.

Тим голом Лука Миливојевић је практично обезбедио тријумф шампиону Грчке а Фортунис је у првом минуту надокнаде само потврдио победу.

Извор: Sportske.net